Le POPO..skąd się wzięło..

Le POPO..powstało z potrzeby tworzenia niepowtarzalnych zabawek dla moich dzieci,ale też z potrzeby zaprojektowania im świata najbliższego..Elementów pokoju,zabawek,fragmentów garderoby,torebek,czapek...Także z mojej głowy pełnej pomysłów ,ale też z potrzeby tworzenia czegoś z niczego i mojego zamiłowania do recyklingu,bo pierwsze projekty wzieły się z pieknych materiałów rzeczy juz używanych przez nas lub,kogos innego ..z miłości do szycia,kolorów,faktur i wzorów..Le POPO. w znacznej większości powstaje,nadal z materiałów z odzysku,wypranych w antyalergicznym proszku..Coraz więcej z dnia na dzien też tych nowych zachwycających mnie wzorem,kolorem ,lub fakturą.


Jako dziecko zamiast do przedszkola, byłam zabierana przez moją babcię Haneczkę do jej pracy- zespołu Mazowsze,gdzie buszowałam wśród setek nici, pięknych łowickich zapasek,kostiumów,wzorzystych spódnic i kolorowych mieniących koralików i cekinów.. Wracając do domu szyłam dla lalek i misiów i cięłam wszystkie piękne materiały..zasłony , spódnice mojej mamy upolowane w pewexie i wełniane szaliki..I choć potem moje drogi zawiodły mnie na studia Architektury Krajobrazu w Warszawie i związały na kilka lat z tym zawodem,po urodzeniu dzieci wróciłam do miłości i czarów z dzieciństwa..

Dzisiaj dla kawałka pięknego materiału potrafię zrobić wiele...Le POPO. zaistniało i w Polsce i poza nią..
Le POPO.to moja wielka pasja i radość...
Iza

czwartek, 17 maja 2012

 to moja słabość..
ma kolejny konkurs dla 
WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH 
 dołączeniem do swojej kolekcji torebek jednej z kopertówek
w wykonaniu Patki właśnie...

ZAPRASZAM
POLECAM
IZA


2 komentarze:

Anne pisze...

Oh gosh, I love your post :) Your blog is totally amazing too <3333
Love, Anna

www.fashionanna.com

Izabela pisze...

Jako że Pani pisze o zabawkach z recyklingu, chciałam zaprosić do mojego sklepu, gdzie oferuję m.in. Lalaloopsy - lalki ekologiczne: http://bebito.pl/pol_m_Zabawki_Lalki-i-akcesoria_Lalaloops-4051.html
Będę również niezmiernie wdzięczna za polubienie nas na Facebooku. https://www.facebook.com/bebitopl
Wszystkiego dobrego, Izabela.