Le POPO..skąd się wzięło..

Le POPO..powstało z potrzeby tworzenia niepowtarzalnych zabawek dla moich dzieci,ale też z potrzeby zaprojektowania im świata najbliższego..Elementów pokoju,zabawek,fragmentów garderoby,torebek,czapek...Także z mojej głowy pełnej pomysłów ,ale też z potrzeby tworzenia czegoś z niczego i mojego zamiłowania do recyklingu,bo pierwsze projekty wzieły się z pieknych materiałów rzeczy juz używanych przez nas lub,kogos innego ..z miłości do szycia,kolorów,faktur i wzorów..Le POPO. w znacznej większości powstaje,nadal z materiałów z odzysku,wypranych w antyalergicznym proszku..Coraz więcej z dnia na dzien też tych nowych zachwycających mnie wzorem,kolorem ,lub fakturą.


Jako dziecko zamiast do przedszkola, byłam zabierana przez moją babcię Haneczkę do jej pracy- zespołu Mazowsze,gdzie buszowałam wśród setek nici, pięknych łowickich zapasek,kostiumów,wzorzystych spódnic i kolorowych mieniących koralików i cekinów.. Wracając do domu szyłam dla lalek i misiów i cięłam wszystkie piękne materiały..zasłony , spódnice mojej mamy upolowane w pewexie i wełniane szaliki..I choć potem moje drogi zawiodły mnie na studia Architektury Krajobrazu w Warszawie i związały na kilka lat z tym zawodem,po urodzeniu dzieci wróciłam do miłości i czarów z dzieciństwa..

Dzisiaj dla kawałka pięknego materiału potrafię zrobić wiele...Le POPO. zaistniało i w Polsce i poza nią..
Le POPO.to moja wielka pasja i radość...
Iza

wtorek, 18 lutego 2014

SZUKACIE CZEGOŚ WYJĄTKOWEGO DLA SWOJEGO MALUCHA...
ALBO NA PREZENT..

POLECAM WAM
http://www.bokado.pl/

3 komentarze:

Unknown pisze...

Polecam sklep internetowy http://www.memoland.pl/ markowe zabawki w dobrych cenach gorąco polecam!

Adrian Pawlak pisze...

Gdy mam zamiar sprawić komuś oryginalny, niecodzienny prezent, to najczęściej zamawiam coś przez https://4gift.pl/prezenty/prezent-dla-niego/. W internecie można znaleźć mnóstwo inspiracji na efektowne prezenty, które z pewnością mile zaskoczą solenizantów :).

lumberpack pisze...

Ja natomiast polecam sklep internetowy https://prezentsimple.pl/ - Śmieszne kubki oraz zabawne koszulki z nadrukiem na każdą okazję ;) Jeśli interesuje cię prezent na urodziny, 18'tkę, dla taty lub od tak, bez okazji dla hobbysty (np. dla wędkarza) to na pewno coś znajdziesz ;)